MUDr. Zenkl přítomen: 10.-19.7., 14. a 15.8, 26.-30.8., v ostatních dnech: dr. Dejmek, dr. Veselá, dr. Kubová, dr. Cabrera


Více aktualit...

O nás

MUDr. Zdeněk Zenkl

Vedoucí lékař chirurgického centra. Dosažené vzdělání: Specializovaná způsobilost v oboru chirurgie (bývalá II. atestace), licence ČLK pro vedení chirurgické praxe. Profesně: 1998-2001 Chirurgické oddělení Nemocnice Rokycany, 2002 Kardiochirurgické oddělení FN Plzeň Lochotín, 2002-2005 Chirurgische Abteilung KKH Vohenstrauss und Eschenbach (Německo), od roku 2006 privátní chirurgická praxe v Blovicích s operováním a ústavními službami v nemocnici v Rokycanech, od ledna 2012 současně chirurgická ambulance v Plzni na Borech. Specializace na chirurgii ruky a proktologii, úrazovou chirurgii, operace v režimu jednodenní chirurgie (zejména kýly, křečové žíly a operace žlučníku) a nově na podologii (péče o nohu).

MUDr. Milan Dejmek

II. atestace v oboru všeobecné chirurgie, specializace na ambulantní chirurgii a zejména proktologii (ambulantní operace hemoroidů), dlouholetá praxe na chirurgickém oddělení bývalé Vojenské nemocnice v Plzni a následně vedoucí lékař ambulantní chirurgie v Plzni na Denisově nábřeží a na Borech.

MUDr. Božena Sůvová

II. atestace v oboru všeobecné chirurgie, specializace na ambulantní chirurgii a zejména mamologii (onemocnění prsní žlázy), dlouholetá zaměstnankyně chirurgické kliniky FN Plzeň Lochotín (dříve Bory), zakladatelka a bývalá vedoucí lékařka mamologické poradny.

MUDr. Anežka Suková

Lékařka se základním chirurgickým vzděláním a několikaletou zkušeností z chirurgické ambulance a chirurgického oddělení v nemocnici v Rokycanech. Nyní se školí v rehabilitaci. V našem centru se specializuje na kosmetickou chirurgii a na rehabilitaci pánevního dna při poruchách s udržením stolice.

Zdravotní sestry:

Jaroslava Tančouzová
Eva Stratilová
Jindřiška Aboudová

Recepce a management centra:

Bc. Denisa Zenklová

Dotazový formulář: