MUDr. Zenkl přítomen: 10.-19.7., 14. a 15.8, 26.-30.8., v ostatních dnech: dr. Dejmek, dr. Veselá, dr. Kubová, dr. Cabrera


Více aktualit...

Mamologie

Mamologie je obor zabývající se vyšetřováním prsů a léčbou chorob s tím spojených. Onemocnění prsní žlázy je v dnešní době velice časté a během svého života se s ním setká mnoho žen. V naprosté většině všech změn, jako jsou bolestivé bulky v prsu, pnutí prsů, otoky prsů apod., se jedná o nezhoubná onemocnění prsu. Přesto je však velice důležité vyloučit zhoubný nádor prsu při jakékoliv abnormalitě. Jedná se totiž o nejčastější zhoubný nádor u žen v ČR.

V naší mamologické poradně v Plzni budete pečlivě vyšetřeny a instruovány v samovyšetření prsu. V případě nutnosti budou provedena doplňující vyšetření, v některých případech budete muset podstoupit operaci prsou. V případě podezření na karcinom budete doporučeny do centra zabývajícího se touto problematikou. Pokud se bude jednat o operaci nezhoubné afekce, můžete u nás podstoupit zákrok ambulantně nebo v režimu jednodenní chirurgie.

Máte-li pocit, že s vašimi prsy není něco v pořádku nebo pociťujete příležitostně bolesti prsou, neváhejte se objednat do naší Mamologické poradny Plzeň.

Dotazový formulář: